Skip to main content

ФІЛЬТРИ ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ

Фільтри зворотного осмосу – це системи очищення води, які використовують процес зворотного осмосу для видалення домішок і забруднень. Вони працюють шляхом пропускання води через напівпроникну мембрану, яка затримує солі, мікроорганізми, важкі метали та інші забруднювачі, пропускаючи тільки чисту воду.

Фільтри зворотного осмосу ідеально підходять для забезпечення високоякісної питної води в домашніх умовах.

Фільтри Organic Master

Фільтри лінійки Organic Master розроблені як зручна базова версія з якісних комплектуючих та фільтруючих матеріалів для тих, хто хоче очищати воду ефективно та з мінімальними витратами. Базову модель фільтра легко переобладнати у систему зворотного осмосу – світовий стандарт очищення води. Це можна зробити пізніше, а купити систему та пити чисту та смачну воду – вже зараз.

Проточні фільтри Smart Trio

Призначена для очищення твердої водопровідної води з високим вмістом заліза та органічних речовин.

Smart Trio Leader
Organic Smart Trio Leader

79 €

Smart Trio Expert
Organic Smart Trio Expert

95 €

Системи ультрафільтрації Smart Ultra

Система ультрафільтрації призначена для очищення жорсткої водопровідної води з високим вмістом заліза та органічних речовин. Система знезаражує воду без застосування хлору чи термічної обробки.

Smart Ultra Leader
Organic Smart Ultra Leader

118 €

Smart Ultra Expert
Organic Smart Ultra Expert

117 €

Системи зворотного осмосу Smart Osmo

Лінійка Organic Smart була розроблена для найвибагливіших покупців, які цінують якість та сучасні технології. Organic Smart – одне з найкращих рішень на українському ринку фільтрації. Продукція лінійки Smart передбачає індивідуальний підхід, оскільки в основі будь-якої системи очищення води лежать різні потреби та різні бюджети. Ці системи включають до 8 етапів очищення води, мають різну продуктивність та ресурс.

Smart Osmo 5
Organic Smart Osmo 5

277 €

Smart Osmo 6
Organic Smart Osmo 6

299 €

Smart Osmo 7
Organic Smart Osmo 7

320 €

Smart Osmo 8
Organic Smart Osmo 8

413 €

Переваги фільтра зворотного осмосу

Чи знаєте ви, що зворотний осмос є природним процесом? Людина не винайшла напівпроникні мембрани, а лише запозичила цю ідею у природи. Клітини організмів мають такі мембрани, які регулюють проникнення певних елементів всередину. Вода легко проходить через ці «фільтри», затримуючи небезпечні та шкідливі речовини. Фільтри для води на основі зворотного осмосу працюють за тим же принципом, забезпечуючи ефективність фільтрації до 99% і роблячи водопровідну воду безпечною для пиття. В Україні можливість використовувати таке обладнання з’явилася відносно недавно. Незважаючи на новизну, ці фільтри швидко набули популярності. Адже навіть вода зі свердловин часто не відповідає стандартам якості та потребує очищення. Фільтри зворотного осмосу забезпечують захист організму від шкідливих речовин різного походження: органічного, хімічного та механічного.

Фільтри зворотного осмосу і принцип їх роботи

Фільтри зворотного осмосу здійснюють очищення води поетапно, використовуючи різні елементи системи:

Передфільтри: Зазвичай два або три картриджі, які можуть включати механічні фільтри та вугільні картриджі для видалення хлору.

Мембрана: Основний елемент, що забезпечує фільтрацію. Її продуктивність може бути 50, 75 або 100 GPD (галонів на добу).

Постфільтр: Використовується для нормалізації рівня pH води.

Етапи очищення:

Передфільтрація: Спочатку вода проходить через поліпропіленові та вугільні фільтри, що видаляють великі забруднення та домішки. Цей етап може складатися з двох або трьох стадій.

Мембранна фільтрація: Вода, очищена на попередньому етапі, подається на мембрану, яка має численні дрібні отвори. Великі домішки залишаються на поверхні мембрани і змиваються водою. Мембрана ефективно видаляє бактерії та віруси.

Мінералізація: Після мембрани вода проходить через мінералізатор, який збагачує її корисними речовинами, що могли бути видалені раніше.

Вартість фільтрів

Фільтри зворотного осмосу можуть значно відрізнятися за ціною в залежності від моделі. На вартість впливають кілька факторів:

Матеріали корпусу та кронштейнів: Високоякісні матеріали забезпечують довговічність системи.

Типи картриджів: Якість та вид використовуваних картриджів можуть впливати на ефективність фільтрації.

Типи фітингів: Різні типи фітингів можуть впливати на надійність з’єднань у системі.

Продуктивність мембрани: Більш продуктивні мембрани зазвичай дорожчі, але забезпечують швидше очищення води.

Фільтри зворотного осмосу забезпечують високий рівень очищення води, роблячи її безпечною для споживання та насиченою корисними мінералами.

Фільтри зворотного осмосу — великий вибір і невеликі ціни

Гідротех пропонує великий асортимент фільтрів зворотного осмосу, серед яких можна вибрати відповідну модель. У нас можна придбати системи від кращих міжнародних виробників, а також фільтри зворотного осмосу власного виробництва Gidroline.

При виборі фільтра зверніть увагу на об’єм накопичувального бака, в якому зберігається очищена вода до моменту відкриття крана. Цей об’єм повинен відповідати вашим індивідуальним потребам.

Бажаєте забезпечити себе і своїх близьких смачною, корисною та бездоганно очищеною від небезпечних домішок і мікроорганізмів водою? Придбання зворотноосмотичного фільтра стане правильним рішенням. Навіть найдоступніша система ефективно виконує своє завдання.

zajavka na konsultaciju