Skip to main content

АНАЛІЗ ВОДИ


Вода, як один з найважливіших компонентів навколишнього середовища, має велике значення як для екосистем, так і для здоров’я людини. Як оцінити її якість? Для цього використовують повний і бактеріологічний аналіз, які дозволяють з’ясувати стан води і визначити її придатність для різних потреб.
Хімічний аналіз води може бути важливим у різних ситуаціях і мати різні мети. Наприклад, якщо потрібно визначити, чи підходить вода для побутового використання, аналіз допоможе вибрати оптимальну систему очищення води і оцінити її ефективність. Крім того, він допомагає уникнути вживання води, яка не відповідає стандартам якості, і забезпечує використання води згідно з її призначенням, чи то для поливу рослин, наповнення акваріума чи пиття.

Компанія «Гідротех Уж» здійснює комплексний аналіз води відповідно до встановлених стандартів. Оберіть наші послуги, і ми проведемо аналіз проб води з метою визначення хімічних та мікробіологічних параметрів. Це дозволить нам підібрати оптимальний комплект обладнання для вашого використання.

Для того, щоб ви могли обрати найкращий варіант водопідготовки, ми визначимо такі параметри:

    1. Рівень жорсткості води;

    2. Присутність марганцю та розчиненого заліза;

    3. Наявність піску, іржі, суспензій та інших нерозчинних домішок;

    4. Виявлення запаху, кольору, неприємного присмаку;

    5. Рівень бактеріологічного забруднення.

Ці дані допоможуть вам обрати оптимальне обладнання для очищення води з нашою допомогою.

Сервісний відділ:
zajavka na konsultaciju