...
Skip to main content

Standart RO System 6

GidroLine Standart RO System 6

— 6 ступенів очищення

— покращує колір і смакові якості води

— запобігає появі накипу

— гарантія 12 місяців

192 €

 • Фільтр зворотного осмосу GidroLine Standart RO System 6 – ефективне рішення для очищення води прямо у вас вдома.

  Компактний та надійний фільтр Gidroline Standart забезпечує очищення води та запобігає потраплянню розчинених забруднюючих речовин у кран чистої води, таких як солі важких металів, жорсткість, залізо, бактерії, віруси, хлор, хлорорганічні сполуки, пестициди та гербіциди. З використанням мембрани зворотного осмосу вода очищається на 98%, роблячи її безпечною для пиття, приготування їжі, дитячих сумішей та напоїв.

  Дана модель системи зворотного осмосу очищає воду за відсутності електроенергії.

  Продуктивність фільтра становить 11 л чистої води за годину. Завдяки накопичувальному баку на 10 л, у вас буде постійний запас питної води.

  Для кого підійде?

  Система зворотного осмосу Standart RO System 6 підійде для сімей із 3-4 осіб.

  Очищена вода не потребує кип’ятіння та є безпечною для дітей. Після фільтру вода не тільки безпечна для вживання, вона також запобігає появі накипу на побутових приладах (чайник, пароварка, праска, зволожувач повітря).

  Система для очищення води GidroLine Standart RO System 6 включає шість етапів очищення:

  1 етап — Поліпропіленовий картридж, зі ступенем фільтрації 5 мікрон — зупиняє пісок, іржу та інші механічні забруднення, покращуючи органолептичні параметри води.

  2 етап — Вугільний картридж містить кокосове вугілля спресований в блок. Структура забезпечує високоякісне очищення, видаляє: органічні домішки (мікроорганізми і бактерії), хлор і його похідні, свинець та інші токсичні важкі метали, органічні речовини, мийні засоби, феноли та пестициди.

  3 етап — Поліпропіленовий картридж — затримує більш дрібні механічні домішки розміром більше 1 мікрона, продовжує термін служби мембрани.

  4 етап — Мембрана зворотного осмосу виробляється з високоякісних матеріалів. Забруднена вода під тиском проходить через мікроскопічні пори мембрани і розділяється на кілька потоків, чиста вода для подальшого використання і скидання в каналізацію забрудненої води. Осмотична мембрана відфільтровує 96% — 99% розчинних у воді, органічних і неорганічних забруднень, важких металів, бактерій і вірусів.

  5 етап — Постфільтр містить висококласний активоване вугілля з кокосової шкаралупи, завдяки чому вода набуває приємний присмак і запах.

  6 етап — Мінералізатор для зворотного осмосу. Вода проходячи через картридж збагачується елементами, необхідними для людського тіла, таких як кальцій, магній, калій, натрій.

  У комплектацію системи входить одновентильний кран «Крапля» для очищеної води, пластиковий кронштейн та стандартний набір картриджів.

  Якщо ви хочете придбати фільтр зворотного осмосу GidroLine Standart RO System 6, зателефонуйте в нашу компанію або напишіть на електронну скриньку. Наші консультанти допоможуть оформити замовлення та підібрати витратні матеріали. Вас приємно здивує ціна фільтра і якість обслуговування. Доставка здійснюється по всій Україні. Також ви можете замовити послугу монтажу обладнання.

 • Компактні, можуть вміщатися в маленький простір

  Кількість етапів очищення 6

  Обсяг бака, л 12

  Особливості Мінералізатор

  Матеріал мембрани Поліамід

  Перепад тиску, атм 0.1

  Підключення Різьбове, 1/2″

  Перепад тиску, атм 0.1

  Призначення Для квартири

  Продуктивність, л/добу до 283

  Робочий тиск, атм 3 — 6

 • Для правильної роботи системи зворотного осмосу необхідно проводити своєчасну заміну фільтруючих елементів: картриджі, мембрана.

  Періодичність заміни картриджів:

  — картриджі попереднього очищення води — кожні 3 місяці;

  — мембрана зворотного осмосу — один раз на 2 — 3 роки;

  — постфільтр — 1 раз в рік.

  У разі перерви в роботі системи зворотного осмосу більше двох тижнів рекомендується проводити дезінфекцію системи і перекрити подачу води на неї.

zajavka na konsultaciju