Organic K-12 Twin

Гарантія на систему: 12 місяців

Призначення системи: пом’якшення води, видалення заліза, марганцю, амонію, органічних сполук, важких металів, структурування води.

Область застосування: очищення питної та технічної води з підземних джерел або міського водопроводу. Використовується для захисту від передчасного виходу з ладу водогрійного та сантехнічного обладнання, а також значного поліпшення споживчих властивостей води.

Розрахункова кількість споживачів води: до 4 осіб

Технологія водопідготовки: очищення води від усього комплексу домішок здійснюється за допомогою унікального багатошарового фільтруючого завантаження Organic Multisorb. Технологія Multisorb об’єднала кілька передових технологій у галузі очищення води в одному фільтрі, дозволивши при цьому суттєво оптимізувати витрати на очищення води порівняно з класичними технологіями.

Фільтруючий матеріал: Organic Multisorb – це нове багатокомпонентне фільтруюче завантаження для очищення води від заліза, марганцю, солей жорсткості, органічних речовин амонію, важких металів, а також для структурування води (сайт виробника: http://multisorb .com.ua/).

Відновлення робочих властивостей: для відновлення робочих властивостей катіоніту необхідна його періодична регенерація сольовим розчином NaCl та промивання водою. Використання автоматичного клапана управління Clack WS1CI TWIN дозволяє забезпечити безперервний режим роботи пом’якшувача.

Комплектність постачання:

  • керівний клапан Clack WS1CI TWIN (США) з блоком живлення;
  • два корпуси 1252 у зборі з сольовим баком (100 л);
  • сорбент Organic Multisorb.
uk