КР2 XLW

Послуги асенізатора можливо заказати у місті Ужгород

Асенізація – це одна з найважливіших послуг якої потребує місто. Така технологія використовується, як в приватних об’єктах, так і на промислових ділянках. Будь-який будинок потребує час від часу позбавлення від відходів життєдіяльності людини. Всім будівлям необхідне обслуговування муніципальними централізованими очисними спорудами. Ефективно боротися з розблокуванням каналізації можливо за допомогою очисної машини під назвою асенізатор.

Якщо виникли проблеми з вигрібною ямою, септиком, біотуалетом або системою каналізації, то треба звернутися в спеціальну компанію, яка може надати послугу асенізатора. Роботи повинні проводиться, згідно з екологічними та санітарними правилами. Своєчасне очищування допоможе не тільки повернути комфортне мешкання, а й уникнути екологічних проблем.

Регулярне очищення вигрібних ям, септиків, біотуалетів запобігає багатьом небажаним наслідкам.

Наприклад, несправні системи можуть наступне:

  • Завдавати серйозну загрозу здоров’ю людини;
  • Погіршити навколишнє екологічне середовище, особливо озера, струмки та підземні води;
  • Нести каналізаційні, неприємні запахи;
  • Створити надзвичайні ситуації.

Щоб не виникло вищенаведених наслідків, треба заздалегідь звернутися до фахівців, які можуть усунути проблеми. За допомогою сучасної та якісної техніки можливо оперативно здійснити відкачування рідких відходів. Власник каналізаційної системи може укласти договір на обслуговування, також можливо орендувати машину асенізатор. В будь-якому випадку кожен сам вирішує, як усунути проблему з відходами, але краще рішення – це звернення до фахівців.

Принцип роботи машини асенізатора

Машини мають вакуумний шланг, спеціальний контейнер для накопичення відходів та насос для відкачування різних рідин. Також асенізатори оснащені трубопроводом і сигнальним пристроєм. Навіть, в деяких складних роботах використовуються машини з додатковими резервуарами.

Обладнання автомобіля працює дуже просто – всі відходи збираються у спеціальну ємність. Водій автомобіля контролює та регулює процес роботи за допомогою панелі управління (яка знаходиться у кабіні машини), щоб не допустити переповнення відходами спеціальної ємності, і якщо за недбалістю фахівця та починає переповнюватись, то насос вимикається.

Отже, один такий асенізатор, здатен вивозити за один рейс до чотирьох – п’яти кубічних метрів відходів. Машина має невеликий розмір, що дозволяє їй під’їжджати в важкодоступні місця. Іще однією перевагою цього автомобіля є те, що працювати можна у будь-яких температурних умовах.

Основною відмінністю в конфігурації машини є:

  • обсяг ємності для відходів;
  • габарити машини;
  • різні параметри потужності й швидкості відкачування вигрібної ями, септика та каналізації.

Унікальність машини полягає в тому, що вона максимально оперативно та якісно виконає роботу. Середня тривалість заповнення ємності машини відходами коливається приблизно від 15 до 20 хвилин (в залежності від обсягу робіт). Вона не тільки допоможе очистити вигрібну яму, біотуалет тощо від відходів, а й подбає про утилізацію рідких відходів. Важливою перевагою утилізації стічних вод являється можливість прибрати будь-які осади з відходів.

В послугу асенізатора входить наступне:

  • викачування рідких побутових відходів с вигрібних ям, басейнів, туалетів, біотуалетів та мулу;
  • очищення септиків, стоків, каналізації, колодязівта багато іншого;
  • санітарна антисептична обробка вигрібних ям.

 

 

Заявка на консультацію

Experience the Best

Unforgettable Performances and Exceptional Acoustics

Divi Soundtrack Supper

6th June 2023, 6PM - Divi Philharmonic Hall
Register Now

Upcoming Events

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec sed finibus nisi, sed dictum eros.

Donec sed finibus nisi

Quisque aliquet velit sit amet sem interdum faucibus. In feugiat aliquet mollis etiam tincidunt ligula.

Quisque aliquet velit sit amet

Luctus lectus non quisque turpis bibendum posuere. Morbi tortor nibh, fringilla sed pretium sit amet.

About Divi Concert Hall

Nisl massa, ultrices vitae ornare sit amet, ultricies eget orci. Sed vitae nulla et justo pellentesque congue nec eu risus. Semper leo et sapien lobortis facilisis aliquam feugiat ut diam non tempus et malesuada.

2023-24 Season Now On Sale

Vivamus id gravida mi, nec ullamcorper purus. Suspendisse ut nibh sagi

Our Promise to the Arts

Quis blandit erat. Donec laoreet libero non metus volutpat consequat in vel metus. Sed non augue id felis pellentesque. Luctus lectus non quisque turpis bibendum posuere. Morbi tortor nibh, fringilla sed pretium sit amet.

Jason Chapman

July 3rd

"Luctus lectus non quisque turpis bibendum posuere. Morbi tortor nibh, fringilla sed pretium sit amet. Semper leo et sapie

- Rehaan Whitfield

"Fermentum nulla non justo aliquet, quis vehicula quam consequat duis ut hendrerit. In non pulvinar purus. Curabitur nisi odio, blandit et elit at, suscipit pharetra efficitur elit. Curabitur non bibendum ligula."

- Kason Espinosa

"In non pulvinar purus. Curabitur nisi odio, blandit et elit at, suscipit pharetra efficitur elit. Curabitur non bibendum ligula."

- Axel Farrow

Join us in keeping the music alive

Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui. Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Sed porttitor lectus nibh. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat.

View All Upcoming Concert Dates

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit conubia cursus non fusce interdum justo, mus quisque scelerisque mattis proin accumsan elementum ut risus facilisi aptent aliquam, dignissim nulla ultr