Standard RO System 5

Зворотній осмос Standart RO System 5 - 184 у.е.

Система зворотного осмосу “Standard RO System 5” – це типова система зворотного осмосу, яка складається з наступних компонентів:

Попередній фільтр: це перший етап фільтрування, в якому вода проходить через попередній фільтр, щоб видалити великі частки, такі як пісок і глина.

Карбоновий фільтр: це другий етап фільтрування, в якому вода проходить через карбоновий фільтр, щоб видалити хлор, хімічні забруднення, органічні сполуки і запах.

Третій фільтр: це додатковий етап фільтрування, в якому вода проходить через додатковий фільтр, щоб видалити решту забруднень, які не були видалені на попередніх етапах.

Мембрана зворотного осмосу: це головний етап фільтрування, в якому вода проходить через мембрану зворотного осмосу, щоб видалити мінерали, солі, бактерії, віруси та інші забруднення.

Пост-карбоновий фільтр: це останній етап фільтрування, в якому вода проходить через пост-карбоновий фільтр, щоб видалити остаточний залишок хлору та інших хімічних забруднень та покращити смак і запах води.

Система “Standard RO System 5” зазвичай використовується для очищення питної води в домашніх умовах або в комерційних будівлях, таких як офіси або ресторани. Вона може очистити воду до 99% і забезпечити високоякісну воду для пиття та приготування їжі.

ukUA
задай питання
AI Chatbot Avatar