Промышленная водоподготовка

У фармацевтиці, харчовій промисловості, будівництві
Получить консультацию

Наше обладнання успішно працює в Україні

Ми пропонуємо найкращі рішення та технології найбільших виробників обладнання для очищення води, які успішно застосовуються у всьому світі. Наша перевага — власна інженерно-технічна та виробнича база та пряме постачання комплектуючих світових брендів. Завдяки цьому вартість нашого обладнання та проектів значно нижча, ніж у європейських виробників.

Блочно-модульна станція

Блочний модуль є відокремленою автоматичною станицею водоочищення, що працює в автономному режимі. Робота установки виконується автоматично. БМ оснащений системами вентиляції та пожежогасіння.

Промисловий осмос

Високопродуктивний, сучасний та ефективний фільтр. Він рекомендований до встановлення у громадських установах будь-якого типу — у ресторанах, кафе, спортивних центрах, великих офісах, загальноосвітніх та медичних закладах, а також на промислових об’єктах.

Комерційна система зворотнього осмосу Omega RO-250

Omega RO-250 – комерційна система зворотнього осмосу, здатна очищувати до 250 літрів води на добу. Ця система є ідеальним вибором для комерційних приміщень, таких як ресторани, готелі, офісні приміщення та інші.

Omega RO-250

Промисловий очищувач води серії OMEGA RO-250

Сучасна система зворотнього осмосу, призначена для очищення води великого обсягу. Ця система здатна очищати до 250 літрів води на годину.

Станція очищення води Water KIDS

Заявка на консультацію з промислової водопідготовки

ru_RU