Pallas Enjoy Smart

Система зворотного осмосу Pallas Enjoy Smart з мінералізатором - 10 020 грн

Система зворотного осмосу є однією із кращих систем очистки води, яку використовують вдома. Організм людини на 65 — 80% складається з води, тому потрібно звертати увагу на склад та якість води, яка тече з Вашого крану.

Фільтр Pallas Enjoy Smart 6 компактний та надійний. Він ефективно очищає воду та запобігає попаданню розчинених забруднюючих речовин у кран чистої води, таких як солі важких металів, жорсткість, залізо, бактерії, віруси, хлор та хлорорганічні сполуки, пестициди та гербіциди. Завдяки мембрані зворотного осмосу вода, що фільтрується, очищаєтья на 98%. Таку воду можна використовувати для пиття, приготування їжі, дитячих сумішей та напоїв.

Усі фільтруючі елементи і накопичувальна ємність фільтру Pallas Enjoy Smart 6 розташовані в корпусі, а отже не займають багато простору. Тож дана система особливо підійде для тих, у кого мало місця під мийкою.

Перевагою зворотного осмосу Enjoy Smart є датчик контролю протікання, який блокує подачу води при виявленні проблеми, завдяки чому фільтр надійно захищений від затоплення.

Фільтр комплектується картриджами закритого типу, що забезпечують високий рівень гігієни та унеможливлюють потрапляння в них вірусів і бактерій.

Система Pallas Enjoy оснащена додатковим картриджем — мінералізатором, який має унікальний принцип роботи: вода проходить через нього двічі та отримує більше мінералів.

Фільтр для води Pallas Enjoy Slim складається з 6 картриджів:

 1. Механічний Spun Filter Inline 12″ — видаляє механічні домішки розміром до 5 мікрон: пісок, глину, іржу, окалину та інші.
 2. Картридж з кокосовим гранульованим вугіллям GAC Inline 12″ — очищає воду від хлору, хлорорганічних сполук і органічних домішок.
 3. Картридж з кокосовим пресованим вугіллям CTO Inline 12″ — доочищує воду від хлору, хлорорганічних сполук і органічних домішок і видаляє залишкові механічні домішки до 1 мікрона.
 4. Мембрана Pallas 80 GPD (300 л/добу) – затримує солі жорсткості, заліза, органічні речовини, важкі метали, нітрати, бактерії і віруси.
 5. Пост-вугільний фільтр Inline 10″ – для залишкової фільтрації від запахів і присмаків.
 6. Мінералізатор Inline 10″ — насичує воду корисними мінералами в збалансованій кількості.

Зворотний осмос Pallas Enjoy Smart прцює тихо, так як немає підкачуючого насоса, але необхідний тиск для роботи системи RO має складати 3,0 — 6,0 бар.

Комплектація:

 1. Фільтр.
 2. Набір картриджів попередньої очистки (3 картриджа).
 3. Набір картриджів тонкої очистки (мембрана і пост-фільтр, мінералізатор).
 4. Накопичувальний бак (металічний).
 5. Металічний кран очищеної води 1/4″ (одинарний).
 6. Комплект підключення.
 7. Інструкція.